محل تبلیغات شما
محمدندیم هاشمزهی بادغن :

سلام عرض میکنم به خدمت تمام دوستانم.

بنده عبدالرحمان شوهاز از روستای کج شهرستان چابهار هستم؛میخواهم امروز درباره ی یک نفری چیزهای بنویسم که واقعا ایشون راباید جستجو کرد.

اولش میگم پسری با قدی ناچندان بلند ونه چندان کوچک وخوشتیپ که شاید بگویید مگر میشود فقط مشخصات به مابدهید وما طرف را بشناسیم؟؟

حال معرفی میکنم پسری ازهمین دشتیاری خودمان که امروز کل سیستان وبلوچستان این جوان موفق رامیشناسند ،علیرضاریسی یا سفیرمهربانی نیست اگه بازهم بگم شاید درسر دوراهی قرار میگیرید .

پسری که گزارشگررادیو بلوچی است که صدایش قشنگ و واضح بلوچی سخن میگویداما در دشتیاری مافقط یک گزارشگر داریم که به قول خودش "اه بابا منو بصورت افتخاری گزارش کردن تا صدای مردم دشتیاری را به گوش مردم برسانم "شاید دیگه بشناسید ،مجری هم است و ادامه می دهم که هم دانشجوی دانشکده کشاورزی دانشگاه زابل هم است

پس کسی نیست جز محمدندیم هاشمزهی (بادغن)

حال گوش دهید:

محمدندیم ازاقوام خودمون هست ایشون از روستای عارف آباد نوبندیان بخش دشتیاری هستند

محمدندیم هاشمزهی را مدت ها میشناسم وباهاش درارتباط هستم وخیلی خوشحالم که دوستی همچون ایشون دارم.اقای محمدندیم پسری خوش خنده و خوش اخلاق وآدمی که باهمه مهربان است ومیخنددوخیلی شوخ هم است ،یعنی آدمی خاکی است میتوانم بگویم که محمدندیم برایش قوم واین زهی وآن زهی مهم نیست ،چون میگوید سیرت انسان با انسانیت مهم است .

وقتی باراول بعدازمدت ها ایشون رادیدم انگارتمام مدت بامن بوده واین اخلاقش رابا دنیا عوض نمیکنم چون میبینی هرجای استان سیستان وبلوچستان دوست و برادر دارد .محمدندیم هاشمزهی توسط صمد رکنی روشن بین به عنوان جوان نخبه انتخاب شد که بایدازاقای روشن بین تشکرکردکه تمام نخبه هارا پیدامیکند.

محمدندیم هاشمزهی متولد 76است ازفعالیت های وی اندکی ذکرمیکنم:

معرفی روستای شهرک اسلام آباد کچ

داستان میرکمبربلوچ

آنچه درموردمحمدندیم هاشمزهی بادغن

محمدندیم ,دشتیاری ,هم ,هاشمزهی ,ایشون ,چابهار ,محمدندیم هاشمزهی ,شهرستان چابهار ,هم است ,دانشگاه زابل ,هاشمزهی بادغن ,وارشاد شهرستان چابهار ,فرهنگ وارشاد شهرستان ,محمدندیم هاشمزهی بادغن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جامعه شناسی(پژوهش اجتماعی)